IT Analytik - financování pro podnikatele

Remote / Praha - Stodůlky /
Hybrid
Lokace: Praha, Stodůlky
Jazyk: ČJ, AJ technická

Level: senior
Forma spolupráce: IČO
Nástup: asap
Alokace: full-time, HO 50 %
Délka spolupráce: dlouhodobá

  • IT Analytik/Analytička senior– financování pro podnikatele Náš squad pracuje na řešení, které umožňuje našim klientům sjednávat financování.
  • Hledáme nového/novou kolegu/kolegyni, který/á se stane klíčovým členem našeho agilního týmu a pomůže nám na naší cestě v nové éře bankovnictví.

Náplň práce

  • Na základě vstupů z business analýzy a Solution architektury zpracování IT analýzy
  • Spolupráce s dalšími kolegy (testeři, architekti, atd)
  • Příprava specifikace pro vývoj a testy aplikace/služeb v mikroservisní architektuře
  • Komunikace s vývojovým týmem ohledně navrženého řešení
  • Spolupráce s dalšími vývojovými týmy
  • Vytváření a správa dokumentace

Co bychom potřebovali?

  • Předchozí prokazatelné zkušenosti v oblasti IT analýzy a implementaci IT projektů
  • Znalost JSON, XML a komunikace přes API rozhraní
  • Znalost UML
  • Samostatnost při hledání řešení, schopnost reagovat na změny
  • Znalost anglického jazyka pro orientaci v technické dokumentaci
  • Schopnost nadhledu; neutopíte se v detailu a budete schopen/a dodat funkční produkt
  • Zkušenost z mikroservisní architekury
  • Znalost BPMN
  • Znalost Enterprise Architekt
  • Znalost Jira, Confluence